Strech folie

Nabízíme stretch fólie ruční i strojní, transparentní i barvené, různých tlouštěk. Ideální k stahování palet a skupin zboží. Zákazníkům vždy garantujeme stanovenou váhu dutinky a samotné fólie.

 

Parametry:

  • Síla:17my,20my,23my
  • Průtažnost:150%-320%
  • Šířka:100mm,150mm,500mm
  • Barva: transparent, černá

Fólie LDPE

Materiál - nízkohustotní polyethylen běžně označovaný jako polyetylén (LD-PE). Vyrábí se v provedení plochá fólie, polohadice, hadice a hadice s bočními sklady. Fólie vyráběné z LDPE jsou průhledné (zákal stoupá se zvyšující se tloušťkou). Jsou příjemné na dotek. Vyrábějí se jako kluzné nebo nekluzné v tloušťce od 25 do 200 mikronů (0,025 - 0,200 mm). Teplem se deformují. Tepelná odolnost je -50 až +85 °C. Svařují se teplem, čelistmi vyhřívanými impulsním zdrojem nebo kontinuálně. 

Použití:

Fólie LDPE se používá v obalové technice, buď přímo jako obaly zboží, nebo jako výchozí materiál pro výrobu různých obalů předmětů pro spotřební a potravinářský průmysl bez ostrých výčnělků způsobujících protržení fólie. Fólii je možné dodávat s barevnými potisky dle přání zákazníka. Je vhodný k výrobě odnosných tašek, pytlů a specifických obalů. Transparentní (čirý) nebo probarvený do max. 2 % je použitelný pro styk s potravinami.

 

Fólie HDPE

Materiál - vysokohustotní polyethylen označovaný též jako mikroten – vyrábí se v provedení plochá fólie, polohadice, hadice a hadice s bočními sklady. HDPE je tenká fólie (v tloušťce od 8 do 40 mikronů), oproti běžným fóliím z LDPE má matovější povrch, je tužší, více mačkatelná s charakteristickou šustivostí.

Použití:

Fólie HDPE se používá v obalové technice, buď přímo jako obaly zboží, nebo jako výchozí materiál pro výrobu různých obalů předmětů pro spotřební a potravinářský průmysl bez ostrých výčnělků způsobujících protržení fólie. Fólii je možné dodávat s barevnými potisky dle přání zákazníka. Je vhodný k balení potravin jako transparentní (čirý) nebo probarvený do max. 2 %. Používá se také k výrobě odnosných tašek, sáčků a přířezů na potraviny nebo pytlů na odpad.

 

Výroba reklamních tašek s potiskem z LDPE, HDPE nebo MDPE fólií.

  • ploché tašky s průsekem
  • ploché tašky se zpevněným (podlepeným) průsekem
  • odtrhovací HDPE (mikrotenové) tašky - tzv. "košilky"