Kartonové obaly

Kartonové krabice jsou nejrozšířenějším obalem vůbec. Slouží k přepravě zboží, ochraně proti poškození, ale také jako reklamní plocha. Zajišťujeme všechny typy kartonů v jakékoliv kvalitě nebo rozměru.

 

Proložky

Proložky z 2VVL, 3VVL, 5VVL a 7VVL. Proložky zvyšují stabilitu zboží, chrání před nárazy a chrání jednotlivé výrobky. Rozměr proložky upravujeme na požadovaný rozměr. Standardně se používá menší než rozměr europalety což zabraňuje případným přesahům mimo paletový prostor a problémům při balení zboží. 

2VVL lepenka na rolích

V provedení vlna B nebo vlna C se dodává 2VVL na rolích. Použití pro balení zboží či jeho prokládání při paletování či vkládání do přepravních boxů.

Materiály ze strojní lepenky 

Papírové proklady se požívají na ochranu materiálu/zboží před poškození v průběhu přepravy. Zajišťují distanční prostor mezi produkty, ochranu proti opotřebení, nárazu, zašpinění, otlačení apod.

Nabízíme proklady o gramážích 90-2500g/m2 ve formátu podle přání zákazníka či na rolích. Výhodou proložek ze strojní lepenky je nižší cena oproti tří nebo pětivrstvé lepence. 

Nasávaná kartonáž

Vyrábí se ze 100% recyklovaného materiálu – sběrového papíru drcením a lisováním pod velkým tlakem do požadovaných tvarů. Nejznámějším příkladem jsou proložky na vejce, kde se stal tento produkt takřka nenahraditelným. Nasávané kartonáže se dále využívá v elektronice a potravinářství.

Výhodou tohoto materiálu je celistvost skupiny balených předmětů a fixace v jedné ploše.